14.-16. juuni Retriivimise ja WT koolitusnädalavahetus Axel Schäferiga

14.-16. juunil tuleb Eestisse koolitama väga hea, sümpaatne ning koerasõbralikku meetodit kasutav koolitaja Saksamaalt, Axel Schäfer.

Koolitusnädalavahetus toimub Tallinnast ca 50 km kaugusel Paunküla spordi- ja noortelaagris. Majutus ja toitlustus on laagri kompleksis, trennid toimuvad lähipiirkonnas.

Koolitus on osaliselt Working Test’i tüüpi. Trenne pakume erineva tasemega koertele. Kindlasti tasub tulla rohkelt infot ja kasulikke näpunäiteid omandama ka koerata kuulajana (koera võib koolituskohta kaasa võtta, kuid ta ei tohi trenne segada). Kõikidel trennis osalejatel on võimalik vaadata ka teiste trenne.

TRENNIRÜHMAD:

Edasijõudnud – tasemekatse AVA/VÕI klassis võistlevad koerad
Algajad – tasemekatse ALG/tõukatse sooritanud.
Päris algajad – tõukatse veel sooritamata. Eelduseks, et koeral on retriivimise põhisokused selged.

Kõik hinnad (trennid ja majutus/toitlustus) leiab online registreerimise vormilt. Registreerimine on avatud kuni 30.aprill 2019 või kuni kohti jätkub.

Online registreerimine/online registration SIIN

Kontakt info@retriiveritekoolitus.ee
Riin 5179316 (soome, inglise)
Pille 56991099 (vene, soome, inglise)

*********************

Hi, I am Axel Schäfer and I love Golden Retrievers.

My first dog Jule (Hope vom Jüttwang) was a very lovable, but rather headstrong show Labrador, but she made it into the open class.

With my Golden dog “Adoring Leo of Mountain Forest Glade” I started on Field trials and tests in Germany and abroad. In the hunting season we are picking up all over Europe.
Our most successful achievements were the participation in the Coupe d’Europe in Sweden 2015, the ICC in Belgium 2016 and the second place in the Nordic Golden Retriever Championship 2016. And we qualified two times for the IWT (Finland 2017, Italy 2018). Leo has won all necessary titles for a Field Trial Champion, but we never did the Show-Certificate. Since spring 2018 I have a little puppy, bred from Leo. Looking forward for his future!

“You always (…) look for dogs, which needs the least handling and most of them from a shooting point of view.”
(KC Regulations for Gundog Working Tests)
That’s my motto too!

Thanks for the invitation to the training, I am looking forward to a great time!

 ********************
Tere, olen Axel Shäfer ja ma armastan kuldseid retriivereid.

Minu esimene koer Jule (Hope vom Jüttwang) oli väga armas, kuid üsnagi põikpäine show-liini  labrador, kuid ta jõudis katsetel AVA klassi.
Oma Kuldse koeraga “Adoring Leo of Mountain Forest Glade” alustasin Field Trial’ite ja katsetega nii Saksamaal kui ka välismaal. Jahihooajal käime üle terve Euroopa jahimeestel abiks saagi ära toomisel.
Meie kõige edukamateks saavutusteks on olnud osalemine 2015. aastal Rootsis Coupe d’Europe’il, 2016. aastal Belgias ICC-l ja teine koht 2016. aastal Põhjamaade kuldsete retriiverite meistrivõistlustel. Me kvalifitseerusime kaks korda IWT-le (rahvusvaheline Working Test, tõlkija märkus), 2017. aastal Soomes ja 2018. Aastal Itaalias.
Leo on võitnud kõik vajaliku Field Trial tšempioni tiitli jaoks, kuid me ei ole käinud näitustel, et saada vajalik SERT.
Alates 2018. aasta kevadest on mul kodus väike kutsikas, Leo järeltulija. Ootan tema tulevikku!

“Sa otsid alati (…) koeri, kes vajavad jahi seisukohast kõige vähem juhtimist.” (KC jahikoerte Working Test eeskirjad)
See on ka minu moto!

Tänan, et mind koolitama kutsusite ja jään ootama koos veedetavat toredat aega!

Comments are closed.